אודות

לפני מספר שנים, בעקבות מחקרים משפחתיים ופעילות חינוכית, הגיעו לידי מספר ספרים נדירים עם שרידי דברי תורה שכתבו רבנים גדולים שנהרגו על קידוש השם בשואה. התחלתי לחפש היכן מרוכז המידע על כתבים אלה ודומיהם, ומתברר שטרם נאספו התורות שנכתבו בטרם החורבן. במקום שאין איש, השתדלתי להיות איש, והתחלתי לאגור מידע על כתבים וספרים של קדושי השואה ומידע על הכותבים. וזאת על מנת שנוכל להתחבר לתורת הקדושים ולעולמם הרוחני, להציל ולהחיות תורה שאובדת ונשכחת ולהנציח את נפשות הצדיקים.

גיבוש אוסף תורת דור הנספים, הנגשת דברי התורה וחשיפת כתבים נסתרים ומוצנעים, ראוי לו להיעשות מתוך שיתוף פעולה עם הציבור הרחב ומכוני מחקר. לכן אבקש מכל מי שיש לו מידע לגבי דברי תורה של נספים בשואה, בין בכתבי יד ובין בדפוסים נדירים, ומעוניין להביאם לידיעת הציבור הרחב,  ליצור קשר ולחלוק עמנו את המידע.

ע"י השימוש בסיווג המאמרים לקטגוריות (הנמצא בסרגל בשמאל המסך), ניתן למצוא דברי תורה בענייני חגים ומועדים, פרשות השבוע, אישים, ימי הזיכרון של המחברים, וכן ניתן למצוא עניינים נוספים ובהם מידע נוסף על חשיבות לימוד תורת הקדושים.

ניתן לפנות אלי באמצעות עמוד "צור קשר".

אשמח לקבל תגובות למה שהועלה לאתר, כדי לקבל עוד מידע ולתקן את הדרוש תיקון. יחד עם זאת, אבקש להקפיד על כתיבת תגובות ראויות ומכבדות המתאימות לרוח האתר הזה, ללא פגיעה באנשים ובמגזרים.

כל טוב,

רזיאל

פרוייקט "תורתך לא שכחתי"

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s